HHRC Racing Team

2019 yılında Transanatolia Rally Raid ile başlayan maceramız, her yıl kendimizi geliştirdiğimiz bir heyecanlı bir yolculuğa dönüştü.

Kendi yarış aracımızı yapma fikri ile kendimizi içinde bulduğumuz yarışlar, her sene daha iyi hazırlandığımız ve vites yükselttiğimiz oyun alanımız. Hedefimiz yurtiçi ve yurtdışındaki Baja stili yarışlarda her sene daha üst sıralara çıkarak ülkemizi, markamızı ve sponsorlarımızı en iyi şekilde temsil etmek.

KATILDIĞIMIZ YARIŞLAR

2019 Transanatolia Rally Raid
2020 Transanatolia Rally Raid - Genel klasmanda 7.

KATILACAĞIMIZ YARIŞLAR

2021 Rally Halikarnassos: Bodrum
2021 Transanatolia Rally Raid - Eskişehir, Kars
2021 Baja Troia: Çanakkale
2021 TOSFED Baja Kupası: Denizli, Bursa, Bolu, Düzce

Markanızı temsil
etmek için hazırız!

Takımımıza sponsor olarak hem bize, hem markanıza güç katın!

Ekibimiz

Pilot - Atilla BAYBARA

Hisseli Harikalar Fabrikası ve HHRC 'nin kurucusu. Ürün ve Deneyim tasarımı uzmanı. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümü mezunu.

Instagram

Copilot - Utku OLCAR

2016 yılından beri Hisseli Harikalar 'ın Baş Teknoloji Sorumlusu. HHRC Baş mühendisi. Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik & Robotik Mühendisliği mezunu.

Instagram

Takım Kaptanı - Yigit SARI

2017 yılından beri Hisseli Harikalar 'ın Saha Operasyon Yöneticisi. HHRC Racing Team takım kaptanı. Haliç Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümü mezunu.

Instagram

İletişim Sorumlusu - Şaban İLMAZ

2014 yılından beri Hisseli Harikalar 'ın Marka Yöneticisi. HHRC Racing Team İletişim Sorumlusu. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Oyunculuk bölümü mezunu.

Instagram

Teknik - Uğur YARIMBAŞ

2018 yılından beri Hisseli Harikalar 'ın Saha Teknik Sorumlusu. HHRC Racing Team teknikeri. Akdeniz Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu.

Instagram

Teknik - Samet AYDOĞDU

2019 yılından beri Hisseli Harikalar 'ın Saha Teknik Sorumlusu. HHRC Racing Team teknikeri. Şuan Haliç Üniversitesi Turizm bölümünde eğitimine devam ediyor.

Instagram