Garajımız

Alışıla gelmiş sanayi garajlarından sıkıldıysanız, sizi tasarımcı ve mühendis danışmanlarımızdan hizmet alabileceğiniz konsept garajımıza bekliyoruz! Garajımızda dilerseniz konfigüratörümüzü kullanarak, dilerseniz danışmanlarımız ile birlikte hayalinizdeki off road aracını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tüm off road ve yarış araçlarınızın zorlu arazi koşullarına hazırlanması için en doğru adreste olacaksınız.

Ayrıca garajımızda; web sitemizdeki tüm ürünleri yerinde inceleyebilir, ekibimizin yönlendirmeleri ile aracınız için en uygun donanım ve aksesuarları satın alabilirsiniz.

HHRC Konfigüratör

Hayalinizdeki off road aracını kendiniz tasarlamak ister misiniz? HHRC olarak uzun zamandır üzerinde çalıştığımız konfigüratörümüz ile artık hayalinizdeki off road aracını dakikalar içerisinde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Konfigüratörümüzü denemek için sizleri garajımıza bekliyoruz! Siz hayal edin, biz üretip size teslim edelim.

Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimiz kapsamında aracınızın konfor ve sürüş güvenliğinden ödün vermeden çalışıyoruz. Araçlarınızın yapımı aşamasında; mühendislik tecrübelerimiz ile doğru parça ve doğru işçiliği, aracınıza özel çözümlerle birlikte sunuyoruz.

Garajımızda maalesef bakım ve mekanik tamirat hizmeti vermiyoruz. Ancak sizleri ihtiyaçlarınıza göre güvendiğimiz adreslere yönlendiriyoruz.

Kişiye Özel

Off Road Aracı Tasarımı ve Geliştirmesi

Hemen ara

Baja Yarışlarına Özel

Yarış Aracı Tasarımı ve Geliştirmesi

Hemen Ara

Markalara özel

Kurumsal Aktivasyon Araç Tasarımı

Hemen Ara